Bukowina tatrzańska Hotel noclegi bukowina tatrzańska pensjonaty bukowina tatrzańska
góral
karta tatrzańska

atrakcje Bukowina Tatrzańska

 

Spacery i wycieczki górskie


Atrakcje turystyczne Bukowiny Tatrzańskiej przyciągają zarówno w lecie jak i zimą. Lato to przede wszystkim czas wędrówek i relaksujących spacerów. Niektórzy lubią łatwe tereny spacerowe, inni wolą wyzwania. W Bukowinie Tatrzańskiej każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla tych, którzy preferują łatwiejsze trasy, poleca się wędrówki bocznymi dróżkami wiodącymi przez centrum Bukowiny Tatrzańskiej. Można z nich zobaczyć nie tylko Tatry, ale również Pieniny, Gorce oraz Babią Górę znajdującą się w Pieninach.

 

noclegi bukowina tatrzańska z wyżywieniem

W związku z tym, że Bukowina Tatrzańska leży na Terenie Tatr Wysokich, to turyści mają bardzo blisko do tatrzańskich szczytów. Do szczególnie pięknych miejsc w Tatrach zalicza się przede wszystkim Morskie Oko oraz całą Dolinę Pięciu Stawów Polskich. Oprócz tego można wybrać się na Orlą Perć, Świnicę lub na Wołoszyn.

 

hotel bukowina tatrzańska

Oprócz pieszych szlaków turystycznych udostępnione są także ścieżki przeznaczone dla górskich kolarzy. Dlatego jeśli jesteś pasjonatem jazdy na rowerze i nie potrafisz się rozstać ze swoim pojazdem, Bukowina Tatrzańska jest idealnym miejscem dla ciebie!

Miłośnicy jazdy konnej mogą realizować się wybierając się do ośrodków jazdy konnej znajdujących się na terenie Bukowiny Tatrzańskiej.

Spacery i wycieczki górskie